SAZINIES AR MUMS

romualds@gaismunoma.lv
Tel. +371 29146620

SIA EVRO
Reģ. nr. LV43603033437

Nosūti mums ziņu un iegūsti bezmaksas konsultāciju:

Tallinas Kvartāla ANGĀRS
Tallinas Kvartāla ANGĀRS

Piesaistot mūsu sadarbības partnerus, spējam nodrošināt arī izcilus skaņas pakalpojumus un skatuves uzstādīšanu, kā arī piemeklēt citus risinājumus Jūsu vajadzībām. Padariet savu pasākumu vēl spilgtāku un krāsaināku, izvēloties SIA EVRO - gaismunoma.lv pakalpojumus. Lai saņemtu konsultāciju vai cenu piedāvājumu, lūdzu, sazinieties ar mums caur e-pastu vai zvaniet pa tālruni: +371 29146620.

Esam pārliecināti, ka katrs pasākums ir unikāls, tāpēc spējam ļoti rūpīgi izstrādāt individuālu pieeju katra klienta interesēm - sākot no pirmās konsultācijas līdz pat pasākuma noslēgumam. Mūsu mērķis ir atrast Jums piemērotāko risinājumu, ietverot gan vēlamo apgaismojumu, gan budžeta ierobežojumus.

Latvijas KoncertiLatvijas Koncerti
Latvija - Valsts Akadēmiskais KorisLatvija - Valsts Akadēmiskais Koris
Kultūra JelgavaKultūra Jelgava
Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāteLatvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte

Izcilība ar mūsu sadarbības partneriem:

MaxAudio
MaxAudio
Rīgas DomsRīgas Doms
Mazā ĢildeMazā Ģilde
KM SoundKM Sound
Spīķeru KoncertzāleSpīķeru Koncertzāle
Bērnu un Jauniešu Mūzikas KlubsBērnu un Jauniešu Mūzikas Klubs
Melnā PiektdienaMelnā Piektdiena

Gaismu un skaņu
tehnikas noma

  • Kāzām: mēnešiem ilgi izsapņots pasākums, ko ar gaismu palīdzību iespējams padarīt ļoti skaistu. Deju grīdas jaunā pāra pirmajai dejai, vai pat svarīgāko mirkļu izgaismošana - līgavu metam pušķi, mičošanu un svarīgo tortes griešanu.

  • Korporatīviem pasākumiem: ar profesionālu un pieredzējušu pieeju, varam izcelt Jūsu uzņēmuma tēlu un nodrošināt pieklājīgu un ietekmīgu atmosfēru. Svinību laikā varam izcelt Jūsu logo, nodrošināt skatuvi un izgaismot runātājus, pārveidot telpu Jūsu korporatīvajos toņos, padarīt pamanāmākas ekspozīcijas, kā arī realizēt jebkuras citas Jūsu idejas.

  • Koncertiem: sadarbojoties ar industrijas tehniķiem, nodrošinām dinamiskus apgaismojumus, skaņas aparatūru un skatuves pat enerģiskākajiem koncertiem.

  • Ballītēm/diskotēkām: kad ir laiks atslābt, mūsu tehnika pārvērš ierastas vietas par rezonējošām ballītes zonām. Raibas un pulsējošas gaismas un kvalitatīva mūzika.

  • Koru, deju un baznīcu pasākumiem: esam strādājuši lielākajā daļā Rīgas baznīcu un daudzās koncertzālēs arī ārpus Rīgas. Pieejami gatavi gaismu komplektu piedāvājumi deju uzvedumiem, koru koncertiem, kā arī piedāvājumi solo koncertu apgaismošanai.

  • Semināriem/konferencēm: laba redzamība un efektīva komunikācija ir kritiska konferencēs. Spējam gaiši un profesionāli izgaismot prezentāciju telpas, ekrānus un publisko runu sniedzējus.

  • Visdažādākajiem pasākumiem: rīkojat deju sacensības, piedalaties izstādē vai organizējat sporta spēles? Mums ir plaša pieredze dāžādu pasākumu izgaismošanā - koncerti brīvdabā, deju sacensības, objektu un koncertu izgaismošana pilsētas svētku ietvaros, smilšu skulptūras, ledus skulptūras, muižas un pilis, skatuves un privātās ballītes, semināri, kāzas, baseina ballītes un daudz citu notikumu un pasākumu!